Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

delo na ladji!!

Dodan: 06.05.06 @10:39:08

andro

Gost

Bojan

tudi sam bi prosil za več informacij

Hvala že vnaprej  Peter

na mail androiz1@gmail.com

0     0

David

Gost

Pozdravljeni!

Lepo bi prosil Bojan, če bi tudi meni posredoval na mail: ledinek.david@gmail.com

Redno iščem delo na ladji že nekje 2-3 mesece, ali ima kdo kakšno agencijo ki zaposluje? 

če je še kdo zainteresiran za delo na ladji, bi lepo prosil da prav tako mi piše mail (ledinek.david@gmail.com), da skupaj nekaj poiščeva, rečeva kakšno debato itd.po možnosti pa odšla skupaj na ladjo

Lep dan še naprej!

0     0

Tomaž

Gost

Če ima kdo kakršnekoli dodatne dobre informacije glede dela na ladji? Sem prebral že ogromno koristnega na tem forumu, pa tudi v facebook skupini delo na ladji ampak kakšna dodatna informacija ne škodi. Dobrodošli tudi tisti, ki imate podobne želje za delo na ladji.

tomaz.rutnik@gmail.com

0     0

uspelo!

Gost

Pozdravljeni,

uspel!! Prek Bojana in njegovega prijatelja, po dolgem casu, koncno sem sprejel delovno pogodbo!!!!!!! 1.816€ neto! Brez danskega naslova ni sans. edina tri pogoja naslova na danskem, cist atest iz policije in anglescina. 

0     0

Tina

Gost

Zivjo,

Tudi sama prosim za več informacij glede dela na trajektu na kiwikaa22@gmail.com.

Hvala in lep pozdrav

0     0

žiga

Gost

pišite nasebastianmofficial@gmail.com, če razmišljate odelu na ladji. Gospod živi v tem koncu, kjer pristanisca za švedsko, norveško in islandijo se nahajajo! Osebno je poskrbel, da imam naslov. Izjemno prijezen model! Lp Žiga 

0     0

AndrejMurko

Gost

@Žiga

Odgovorg:

"Glede na Vase vprasanje, Vas zanima nerazpisana prijava za polozaj noter podjetja oz. v Vasem primeru posel na trajektu. Uradi za trajekt na Norvesko je mogoce najti v mestu Hirtshals in Frederikshavn (dve razlicni podjetji). Poleg tega, v Hirtshalsu boste nasli tudi urad za trajekt do Ferskih otokov in Islandije. Prosnjo za nerazpisani polozaj je treba dostaviti osebno ali prek znanca noter podjetja. Nujno je dostaviti CV in evidenco o ne kaznevanju.

Odgovor na drugo vprasanje: napacno ste obvesceni, ceprav sem nekako blizu mesta Hirtshals in Frederikshavn, je od mojega naslova 183 km v krog. Iz tega razloga pricakujem placilo za bencin in uporabo avta. Cena je 70€. Vaso posnjo bom dal mojemu prijatelju, ki je zaposlen na liniji za Norvesko (Frederikshavn) in drugemu, ki je tud zaposlen na liniji za Norvesko (Hirtshals), ter jih zaprosil, da vam najdu sluzbo. Do sedaj je uspelo dvema priti do dela na ladji, ampak Vam ne morem zagotoviti isti izid, ker odlocitev ni v mojih rokah. Notranjega stika na liniji do Islandije in Farskih otokov nimam.

Obstaja se ena stvar. Nekdo je razdelil moj naslov, ter iz tega razloga v zadnje case sem sprejel x st. dopisov o delu na ladji. S tem Vam zelim poudariti, da moj strosek ne morem za Vas nic poceti. Osebno ne gledam tako ali opravljam storitev za enega ali deset oseb, ce so vsi del istega kroga, ker cena bo ista.

Lep pozdrav,
Sebastjan"

@ Žiga

je vredno poskusiti? a bi kdo hotel deliti strošek z mano?
0     0

Neza

Gost

Bojan,

Ali bi lahko se meni posredovali informacije?

nezajantolek@gmail.com

Najlepsa hvala,

Lp neza

0     0

simon

Gost

Pozdrav. Tudi mene zanima kakšno delo v tujini! Sam že nekaj časa iščem takšno delo,pa do zdaj nisem nič našel. za vse informacije me prosim kontaktirajte na mail.

(gregorc.simon@gmail.com)

0     0

ECCHO

Gost

ZA Vse 

ce ihcete delo  bilo kaj  cetudi to ni car ste vi prej upali delati 

ce govorite Françosko  ali se ze malo znajdete --potem pa

se prijavite in napisite vas CV  in sliko pri tovarni predalave mesa 

Etablissement -  STEMELEN   Les Echets 01

Pa jim pisite da zelite delat  Placa je okoli 1200 Netto

in se vec ce delate v sistemu  3x8  in Extras  +1600

Moznost odkupiti meso za prehrano po nizki ceni za delavce . 

vec informacij pa tudi mogoce dobiti   fmoki@yahoo.fr

0     0

Robi

Gost

Več informacij o temu, kako do dela na ladji najdete na http://www.pomorscak.si

0     0

Klemen

Gost

@Bojan

Tudi jaz bi prosil za več info.

HVALA!!

klemen.blazic@outlook.com

0     0

Patrick

Gost

tudi jaz bi prosil za več informacij

podborsek.patrick16@gmail.com

lp Patrick

0     0

Kiki

Gost

Hej. Jaz bi pa prosil za kakršne koli informacije glede dela na severu. Kar koli. Hvala vsem.

kiki.babolat@hotmail.com

0     0

Kiki

Gost

Aja, pa še to, ali obstaja kakšna varianta, da pred odhodom ne bi bilo potrebno imeti 1000 EUR stroškov?

0     0

Lea

Gost

Pozdravljeni,

tudi jaz bi se priporočila za vse napotke, ki se tičejo dela na ladji. Najlepša hvala!

0     0

metuljček5

Registriran uporabnik

Zapečkar

Živjo,smile

tudi jaz bi bila zelo vesela kakršnihkoli informacij v zvezi z delom na ladji. Hvala! 

lea.grom1@gmail.com

0     0

OOP

Gost

Klicem na fimo, tam neka teta rece, kako treba osebno oddati cv! jebiga, kar 1800km mam do pisarne.

0     0

SAILOR

Gost

Pozdrav, a slučajno ve kako je z delom fitness trenerja na ladji? Kako je s plačilom? Hvala...
0     0

Monika

Gost

Moji dnevi na ladji... http://izlakarm.blogspot.si/

Best time, worst time, nikoli ne bi zamenjala te izkusnje

Be Free

0     0

SAILOR

Gost

Monika, hvala za deljeno super izkušnjo! l

0     0

Tjaša88

Gost

Okej, mogoče malo butasto vprašanje, pa vseeno. Tile intervjuji pri Heleni potekajo v slovenščini ali angleščini? Ker vidim, da vse stvari pošilja v angleščini, pa mi ni najbolj jasno 

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40