Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

delo v svici ali nemciji

Dodan: 22.06.06 @01:24:07

Piamarina

Registriran uporabnik

Zapečkar

Živjo! Jaz se selim v Švico in bi rabila par informacij o državi: vse.

Moj GSM: 031-526-654

Lp,

Marina

0     0

Lovro

Gost

Iščem kakršnokoli delo v Švici (delavec v proizvodnji, na baustelu,...). Nujno.

Če mi lahko kdo pomaga, naj mi prosim odgovori.

0     0

Lovro

Gost

Iščem kakršnokoli delo v Švici (delavec v proizvodnji, na baustelu,...). Nujno.

Če mi lahko kdo pomaga, naj mi prosim odgovori.

0     0

Lovro

Gost

po možnosti kanton St. Gallen

0     0

Delo v Svici

Gost

Vse zainteresirane izkusene tesarje, prosim, da se javite na sylajfemi@gmail.com za delo v SVICI.

Pogoj je slovenski potni list oz. drzavljanstvo in izkusnje.

Za vse dodatne informacije glede pricetka dela, urne postavke, pridobitvi delovnega dovoljenja ipd sem dosegljiv na elektronski posti.

lp

0     0

mizar

Gost

Pozdravljeni!

Mene pa zanima če kdo dela v švici kot mizar pa bi imel nekaj vprašanj zanj. Že vnaprej se zahvaljujem.

lp

0     0

Tina

Gost

Zdravo!

Letos bom na izmenjavi v Nemčiji, potem pa se vrnem nazaj v Slo. Najprej sem mislila, da bom pač prišla vsake tolko domov na obisk k fantu, ampak zdaj je izgubil službo in bi mogoče raje šel z mano. Problem je pa to, ker dobiva podporo za brezposelne še dva meseca. Najbrž je bolj ziher, da počaka še dva meseca tu, pa pride pol, ampak a kdo ve, kako je s tem, če prejemaš podporo in iščeš delo v Nemčiji - a se to da?

Hvala!

0     0

Your Europe

Registriran uporabnik

Zapečkar

Tina, zdravo!

Ja, to je izvedljivo v vseh državah EU. Nezaposleni, ki prejema nadomestilo, ima pravico iskati delo kjerkoli znotraj EU in obenem prejemati nadomestilo tako, kot bi ga v svoji državi, če gre v tujo državo z namenom iskanja zaposlitve. Je pa treba urediti nekaj formalnosti – zaprositi na Zavodu za zaposlovanje za dovoljenje za prenos nadomestila in se prijaviti na zavod v Nemčiji. Dobro se pozanimajta tudi o tem, kakšne pravice in dolžnosti imajo brezposelni v Nemčiji, ker se lahko razlikujejo od teh, ki jih ima fant zdaj pri nas.

Več o prenosu nadomestila v tujino najdeta na: http://europa.eu/youreurope/citizens/work/finding-job-abroad/transferring-unemployment-benefits/index_sl.htm.

Nemški zavod za zaposlovanje: http://www.arbeitsagentur.de/web/content/DE/BuergerinnenUndBuerger/Arbeitslosigkeit/Arbeitslosengeld/Internationales/index.htm

0     1

Bautech

Gost

Ce vas zanima delo,v Avstriji posljite mail z kratkim zivljenjepisom na info@bautech.si

Lp, Bautech d.o.o.

0     0

neubau

Gost

Iscem dva izkusena fasaderja -nad 30-let za delo v St, Galenu,stanovanje urejeno v zacetku pogodba za 1-mesec.Info samo na tel; 0041 775008431 Klicite samo od 18.00-20.00 ure pon.-pet. l.p. vsem

0     0

ganiu

Gost

jaz grem kot voznik preko slo.firme za 3000er,v basel stanovanje mi placajo tako da verjetno bo kaka firma svicarska za mene da bi delo direkt preko svicarja

0     0

ganiu

Gost

jaz grem kot voznik preko slo.firme za 3000er,v basel stanovanje mi placajo tako da verjetno bo kaka firma svicarska za mene da bi delo direkt preko svicarja

0     0

Huskyy

Gost

A mi lahko nekdo razlozi kaj pomeni CHF, a je to Svicarska valutal in ce je koloko je potem npr. 1€ tih CHF.

0     0

Zoki

Gost

je tole še aktualno Bautech? kakšen kader potrebujete?? namreč sam nism is tega "foha"..

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40