Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

DELO NA NAFTNI PLOŠČADI

Dodan: 07.08.06 @01:14:46

suljo

Gost

hahahahahaha... za crknit ko tole berem, tega človeka Knežević Anđelka poznam bolje kot svojega brata!!! Že pred 3L nazaj sem bral ta forum in že takrat sem vse opozoril, da tale Knežević jebe vse živo. Tako manipulira z vami kot z palčki na trapezu NAVALILI STE NA NJEGA KOT SOM NA DUDO BI REKEL ŠEŠELJ.  Vse vas nateguje in vas še bo, prijavlja se z nešteto nicki, vendar vaš um tega ne opazi, še več denar mu kar naprej in naprej nosite, LE TAKO DALJE KNEŽEVIĆ TI SI CAR!!!! . Pravilno je nek hrvoje ugotovil leta 2011, ko je rekel majku ti jebem Frenk kako si ti na ploščadi in se cele dneve prerekaš po forumu z nami No vso srečo, pa le pohitite z vašimi evrići k Frenku, Jožici, Miciki, Frančeku, Markotu, Matjažu, Stipe, Hrvoje,Pešo.....

0     0

boris

Gost

boriskondic31@gmail.com

0     0

M&L

Gost

Tarman8@Gmail.com

0     0

KO

Gost

Na Danskem je tko.

1: glede dela na Danski ali Norveski ploscadi potrebujete offshore certifikat.

2: potrebujete EMSO (danski), TRR (danski)... oz. brez naslova ni mogoce priti do EMSO-st., brez EMSO-st. ni mozno odprt racuna na banki.

Offshore certifikat je draga zadeva razen, ce vam uspe prek stika, podjetja ali obcine.

Najlazje prek Danske, ker je noter EU. Danski papirji veljajo 1 proti 1 na Norveskem.

0     0

Ptic

Gost

Seveda vam offshore certifikat v nobenem primeru ne garantira sluzbe jaz bi prej rekel denar proc vrzen, jaz imam te certifikate samo ker mi jih je firma placala sam si jih ne bi. V vsakemu primeru da pridobite te certifkate boste rabili najmanj 2000 EUR bi rekel, ker zadeva traja cel teden pa spanje hotel, letalska karta hrana itd ....

0     0

zlatko

Gost

Hej mene zanima delo na ploscadi .trenutno sem v svici.ves mogoce kje za prota delovna mesta in kolko so place? Hvala

0     0

zlatko

Registriran uporabnik

Hej mene zanima delo na ploscadi .trenutno sem v svici.ves mogoce kje za prota delovna mesta in kolko so place? Hvala

0     0

Ptic

Gost

Zlatko zdaj ti je najverjetneje najslabsi cas da si isces delo na ploscadi. Cena nafte je tako nizko in tukaj v Aberdeenu so se vedno masovna odpuscanja, place so padle za 20 % odprtih delovnih mest prakticno ni. Sam sem izgubil sluzbo Aprila to leto in sem se komaj pred dvema tednoma vrnil v Aberdeen ne vem kako mi je uspelo sluzbo najti tukaj v tej krizi. Za delo na ploscadi te ne vzamejo ce nimas certifikatov BOSIET, MIST, Banksman Slinger in zdravniski pregled. Vse to te stane cca 2000 EUR in ti ne garantira sluzbe probaj kjer drugje ce ti rata tukaj so stvari precej klavrne. LP.

0     0

plavec

Registriran uporabnik

Turist

zdravo

Našel sem nasmeh je zaradi tega g. Plavec Jožef, da sem prejel posojilo v višini 18.000 € in dva od mojih kolegov tudi prejel posojila od ta gospod brez težav. Svetujem vam, da oseba bolj narobe, če želite dejansko dajanje posojila denarja za svoj projekt in katero koli drugo aplikacijo. Objavim to sporočilo, ker g. Plavec Jožef dobil mi dober s tem posojilom. Je s prijateljico sem srečal ta gospod, ki je dopustil, da pridobitev tega posojila.

Tako svetujem vam, da kontaktirate in vam bo izpolnjeval za vse storitve, zahtevate.

Tukaj je njegov e-poštni naslov: plavec.joz@gmail.com

0     0

pepe

Gost

bi bilo dobro,če bi  napisal v slovenskem jeziku

0     0

Domagoj

Gost

nas je navezo ovaj gospodin https://www.rtvslo.si/tureavanture/glej-ga-sloven-c/sebastjan-iz-danske-kjer-drzava-marsikaj-vzame-a-tudi-veliko-vrne/354536 na jedan biro u danskoj. Poslje nekoliko dana je zvonio telefon kad neki na njemackom se javi tako i tako od tog i tog smo dobili vas cv firme. Znaci rijec je o danskom birou koji povezu je danske firme sa firmama iz njemacke ili koje rade u njemackoj. Imena necu dati jer ova stvar nije dzaba bila. Poslje dobra tri mjeseca dobili smo ponudu. Naravno neke pomorske certifikate smo morali imati, a nismo pa smo ali su te danske firme to ponudile i placale. Tecaji se odvijaju na engleskom jeziku u trajanju od jednog tjedna. Bez znanja engleskog nece vas primiti, i ako ovi sto rade za taj biro su njemci opet sve to je u danskoj s danskim firmama.

pozdrav Domagoj skrbonja

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20