Kam te nesejo krila?

rabi kdo delo kuharja na irskem

Dodan: 24.02.08 @22:36:35

andrej

Gost

kolega ki dela na irskem potrebuje 2 kuharja - nudijo dobro placilo in stanovanje. ce je kdo za naj se javi
0     0

Zahara

Gost

Da bi le bilo kakšno drugo delo, žal nisem kuharica po poklicu, .... joj ta Irska, naravnost čudovita je.
0     0

valerija

Gost

caw jaz bi pa šla če bi malo obrazložil kak pa kaj pa kdaj pa keš pa stanovanje sj veš kak gre.. po poklicu sem gostinski tehnik in imam kr nekaj izkušenj v kuhinji kot v strežbi MOJ MAIL: lela_savc@gmail.com
0     0

Damjan

Gost

Pozdravljen!

Rabim malo več informacij za kakšno delo gre in kakšen tip restavracije? Imam veliko izkušenj, tudi iz Italije, sem samostojni alaˇcarte kuhar v moderni kulinarični restavraciji.

damjan.veber@gmail.com

lp

0     0

dreamer

Registriran uporabnik

čaw malo me zanima delo na irskem,kaj mi lahko pišete na moj mail prosim:

madn21@gmail.com

hvala :)

0     0

tomaž

Gost

Zdravo

Andrej, prosim če mi lahko posreduješ kaj več informacij na email, t.zupan@gmail.com. Ali pokliči na tel, 040 306 828, Tomaž

Zelo me zanima delo kuharja na irskem, imam že več kot 10 let delovnih izkušenj v samostojnem delu v kuhinji, od malic, kosil, ala carte do sestavljanja menijev in vodenjem kuhinje.

Že nekaj časa iščem kakšno podobno varijanto. Prosim pokliči ali piši na mail. sem zelo zainterisiran, L.P.

0     0

pina

Gost

a ves slucajn kaksne so cene stanovanja in pa place ,ful bi sla gor pa mam strah da bi se zgubila

lp,pina

0     0

pina

Gost

ce je kdo tok dober naj mi poslje kaksno informacijo o katerikoli drzavi ki ni slo,hr,balkan...na st.051838778,na mail pina.malina@yahoo.com

ful hvala vsakemu ki bo odpisal,najbolj me zanima konkretn lajf npr.nova zelandija,irska,anglija,nizozemska..

0     0

darko

Gost

lep pozdrav,bi me pa res zanimalo delo na irskem kot kuhar..pa me kontaktiraj na Email:darko700@gmail.com
0     0

Gost

Jst mam pa prjatla v Ameriki k rabi nekoga k bi mu nategvau zeno, placa: 3000$/mesc. Pustite kontakt in opis.
0     0

skubidu

Gost

marijan mogoče ti manjakajo izkušnje z netom, kr še froci vejo da ni varno dajat osebnih podatkov na net.
0     0

jano

Gost

JOJ,.....kako ste hudobni................€......
0     0

Dare

Gost

Lep pozdrav, bi lahko prosil kako informacijo več na DeLos@email.si Hvala Dare
0     0

Hairo

Gost

Lp.:mene zanima,,sem kuhar z 15let delovne dobe ,,sem allacart kuhar  v eni od boljših ribjih  restavracij na obali,,,opravljam delo vodje izmene,,če bi zaslužek bil zanimljiv bi se rad o temu pomenu,,sem dosegljiv na 041-598-364!!

0     0

T.

Gost

Če nisi opazil, odgovarjaš na 4 leta staro temo.

0     0

Jani

Gost

Kuharji z izkušnjami so vedno iskani na Irskem (odvisno za kaj si specializiran). Lahko probaš naslednje spletne strani:

http://www.irishjobs.ie/

http://www.recruitireland.com/

http://www.jobs.ie/

http://www.fas.ie/

0     0

aleš

Gost

Zdravo

Da sem kuhar in me delo na irskem zanima.

0     0

aleš

Gost

Zdravo

Da sem kuhar in me delo na irskem zanima.

030352250

0     0

Jani

Gost

Namesto da objavljaš svojo tel št. in čakaš da se bo kdo javil so priporočljivi naslednji koraki:

1. Odpri povezave omenjene dva posta zgoraj
2. V iskalnik vnesi "chef"
3. Pošlji svoj t.i. "cover letter" in CV
4. Počakaj na odgovor
5. Ko je odgovor pozitiven, se preseli

Služb je več kot dovolj, rabijo npr. "Cavery chef", "Sous chef". "Chef de partie", "Grill chef", "Head chef", "Commis chef" itn.

Priporočljivo je še da imaš v CV-ju irsko tel. št. in ne slovenske.

0     0

kerlc

Gost

"Jst mam pa prjatla v Ameriki k rabi nekoga k bi mu nategvau zeno, placa: 3000$/mesc. Pustite kontakt in opis."

LOL ... Good one, stari, good one! :-))))

0     0

luka

Gost

mene zanima delo za kuharja na irskem. mam narejeno gostinsko šolo za gostinskega tehnika. bi mi lahko kaj več povedal  za to delo na moj elektronski naslov luka.lesnjak@gmail.com

0     0

luka

Registriran uporabnik

mene zanima delo za kuharja na irskem. mam narejeno gostinsko šolo za gostinskega tehnika. bi mi lahko kaj več povedal  za to delo na moj elektronski naslov luka.lesnjak@gmail.com

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 1 od 1

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20