Kam te nesejo krila?

Delo na Švedskem - Goteborg, Stockholm

Dodan: 07.03.08 @11:06:20

marko

Gost

lep pozdrav zanima me ce mi lahko kdo pomaga.Iscem delo na svedskem in nevem kje bi najlazje nasel kaksno delo,ve kdo za kaksno spletno stran?js vem za eures.eu,platsbenken. hvala
0     0

marko

Gost

lep pozdrav zanima me ce mi lahko kdo pomaga.Iscem delo na svedskem in nevem kje bi najlazje nasel kaksno delo,ve kdo za kaksno spletno stran?js vem za eures.eu,platsbenken. hvala
0     0

karin andersson

Gost

eures, platsbanken......to je to, pricni z pisanjem prosenj v angl. jeziku. Delo se lazje najde od aprila nekje saj se pri nas zacnejo sezonske sluzbe ( seassonaljob ), saj pricnejo nasi svedi z dopusti ( semester ) ter se potrebuje nadomestilo za te ljudi....do nekje oktobra.Ce si po poklicu kaksen mehanik ali strojnik, vrtnar, zidar ipd mislim da ne bo problema... torej CV v angl jeziku na omenjene strani......lycka til

0     0

marko

Registriran uporabnik

zdravo zanima me ce mi lahko svetujes kje lahko najdem delo za na svedsko ker se s punco odpravljama na svedsko delat?

0     0

Paolo

Gost

Oj Bojan

Rad bi stopu v kontakt

Mi lahko pises na s13sony@gmail.com

Hvala

0     0

Ula

Gost

Hej,

je še kdo tukaj z izkušnjo selitve na Švedsko? Ali se je za začetek treba sprijaziti s kakršnimkoli delom ali je mogoče upati že na kakšo ''strokovno'' delo?

Hvala za info.

0     0

Zakon

Gost

Pa znaš Švedsko? To je namreč z ZAKONOM določen pogoj!

0     0

Ula

Gost

@ Zakon - tack för snäll varning. Ja, jag redan talar svenska

0     0

samson

Gost

ula......daj prosim uporabljaj slovenski jezik saj je slovenski forum, razumem tvoj post kot -oj jaz pa ze znam

men alla mäniskor vilken komma här kan lära svensk språket på sfi,därfor snälla skriv på slovensk. Tack.

Za delo so najprej potrebne svedske stiri stevilke-svedska davcna st. katero pa lahko pridobis le ce imas delodajalca, ki ti napise pogodbo in garantira da te bo zaposlil.

Sezonska dela-junij do september- so zavzeli Litvanci, Estonci,Poljaki.

Vendar ni vse tako crno.....Ce kontaktiras nekoga na Facebook (slovenci na svedskem ) se najdejo ljudje, ki z veseljem pomagajo.....

Samson..

0     0

Ula

Gost

@Samson-če razumeš moj post, potem razumeš tudi post od zakon-a

0     0

đejzi

Gost

@samson, misliš kot, kontaktiraj prek FB na skupino Slovenci na SWE ali posameznika, ki živi in dela na SWE?

0     0

samson

Gost

Ula-razumel tvoj post.

Dejzi kontaktiraj prek FB na skupino Slovenci na SWE

0     0

đejzi

Gost

samson hvala, našel

0     0

Lukezio

Gost

jaz mislim, da bom spet hitro nazaj gori. za 3 tedne pride stric dol, potem pa grema v iskanje (nove) službe (vseeno ma v tem mestu, kjer živi več poznanih in idej kam z mojo izobrazbo; pa NE da bi se nanj zanašal), mislim, da ne bi smel met problema dobit fajn job, ker zdaj mam 2 diplomi in delovne izkušnje. pa še jezik znam, gori sem že delal, itd.

itak pa v qrčevem slovenceljlandu prihodnosti.

0     0

dušan

Gost

POZDRAVLJENA NINA!

PROSIM ČE MI POMAGAŠ KAKO PRITI NA ŠVEDSKO ZA STALNO BIVAM TAM

SEM ŽE V POKOJU -PA BI ZELO RED DELAL TAM IN KAKO LAHKO USTANOVIM PODJETJE TAM. SEM PO POKLICU RESAVRATOR.

> JE TEŠKO PRIDOBITI STANOVANJE IN STALNO BIVANJE NA ŠVEDSKEM?

POŠILJAM TI MOJ E - MAIL  bowa.inc@gmail.com 

tel 0038640185085

lep pozdrav ! 

in  vse dobro 

Dušan GREGL iz CELJE

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 3 od 3

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20
M: 041 721 511

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40
M: +385 99 488 63 40
F: +385 1 488 63 45

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

Delovni čas:
Od ponedeljka do petka: 8:00-17:00

Najdeš nas v Ljubljani, Novi Gorici in v Zagrebu.

Informacije za plačilo