Kam te nesejo krila?

zadnje potovanje

Dodan: 19.05.09 @11:49:44

lara

Gost

Oj,

V jeseni se odpravljam na potovanje za kakšen mesec dni.

Ker bo to verjetno moje zadnje potovanje pred načrtovano nosečnostjo me zanima kaj mi predlagate, kam naj grem.

Videla sem: Bolivijo, Peru, Šrilanko, Filipine, Indonezijo, Tajsko, Laos, Maroko, Čile, Kambođo..

0     0

jaka

Gost

Afrika...
0     0

Gost

pa ne, da ti je idej zmanjkalo? veš sploh, kaj bi rada, kaj te zanima, kam te mika..??
0     0

lara

Gost

nikakor mi ni zmanjkalo idej!!!!

sam tudi kakšno mnenje človeka ki je marsikaj že videl prav pride

kateri del afrike imaš v mislih??

0     0

85juk8

Gost

tudi severna amerika kot je zda in kanada ni slaba ideja. mogoče avstralija, mogoče japonska, ali pa afrika ....
0     0

s

Gost

tolko kot nas je tukaj gor,tolko nas je navdušenih nad eno drugo državo,ce nam malo poveš kaksne zadeve te zanimajo,veliko lazje predlagamo,npr bila si v čilu in ne vem,če ti je všeč,rečmo da ti je,moj predlog je argentina in urugvaj,tudi sam sem bil v čilu,ampak čez buenos aires in montevideo plus narava v argentini je ni,vsaj meni,scekirja iberio za letalske karte,vcasih so smesno nizke ampak v off sezoni
0     0

beebuzzoff

Gost

Oj!

Jaz sem oz s partnerjem sva odločila za OZZIE LAND ,) Naslednje leto pa sem že rodila :))))))))))))

Je nekaj za kar se boš kasneje težje odločila, da greš,....že zaradi same poti boš mogla mal pomislat na baby-a.

Želim ti obilo užitkov in vse dobro v nosečnosti!

0     0

lara

Gost

verjetno bo res kr afrika padla. Sicer me mika mongolija, sam takrat ni najbolša sezona za tja potovat.

0     0

TiLka

Gost

Res pa je, da za afriko moraš jemat antimalarike, ni pa priporočljivo še nekaj mesecev zanosit po jemanju. Potem se človek res vpraša ali bi jih jedel ali ne..?! :( Srečno!
0     0

lara

Gost

antimalarikov nisem jemala še nikoli. Itak lahko dobiš malarijo tudi če jih jemleš. Ko pa jo dobiš se ti pa zarad antimalarikov krvna slika tako zelo zabriše, da ti potem ne prepoznajo katero vrsto malarije imaš in te zelo težko zdravijo. Tako da to me ne skrbi, jih ne jemljem.
0     0

Gost

ja, ampak do sedaj še niti nisi bila na res rizičnih območjih... ne vem, za afriko in antimalarike raje premisli. sicer je pa izbira vsakega posameznika.
0     0

aya

Gost

Mesec dni Canade priporočam v jesenskem času - Vancouver, Calgary, Banff, Alberta, Edmonton

0     0

Daisy

Gost

Jaz navijam za Avstralijo!!! Noro lepo... :)
0     0

Gost

če greš nekam v podsaharsko afriko in nisi nad 2000m, si pa zelo korajžna, da boš NE-jemala antimalarike. Skoraj gotovo boš fasala malarijo.
0     0

barbi

Gost

a pa vi ljudje ne veste, da antimalariki ne preprečijo da fašeš malarijo?!

vendar če jo dobiš te res lažje zdravijo lče antimalarikov ne jemleš, ker ti zjebejo krvno sliko. Pa sej to je že en zgorej napisal. Preberte use, ne sam zadnjih dveh objav

0     0

xx

Gost

Barbi,verjetnost se zmanjša,če ješ,da je ne dobiš...verjetnost se skoraj izniči..
0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 1 od 1

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20