Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

GoOpti

Dodan: 16.06.11 @12:49:37

Popotnica

Gost

Jaz sem prejšnji mesec prvič vzela Go Opti, ker sem se do sedaj vedno bala, da bi morala ful čakat ali da bi me kje pozabili in bi zamudila let. Pa sem imela zelo dobro izkušnjo. Zjutraj so prišli do minute točno, sicer smo potem vmes šli še na drugo letališče, kjer smo doložili ostale ljudi, vendar smo na moje letališče prišli celo 5 minut prej, kot je bilo predvideno. Za nazaj je bilo celo tako, da je imel naš let 1 uro zamude, kar sem jim sporočila že pred vzletom in so javili, da me bodo 1 uro čakali, in so me res. Brz dodatnih stroškov. Tako da jaz sem bila z njimi zelo zadovoljna, edini problem je ta, da sem obakrat sedela čisto spredaj pri sovozniku in je bilo res minimalno prostora, tako da vožnja ni bila ravno udobna.

0     0

Matej

Registriran uporabnik

Nomad

Ima kdo kakšno kodo za popusti pri GoOptiju?

lp

0     0

simon

Gost

Imam kodo za relacijo SLO-->IT.

Piši na igor.plut123456@gmail.com

0     0

simon

Gost

Imam kodo za relacijo SLO-->IT.

Piši na igor.plut123456@gmail.com

0     0

simon

Gost

prodano, za oralo

0     0

HadlowG

Registriran uporabnik

Turist

Jz sm zanč dobil 8€ cenej prevoz z bančno kartico do milana. Pomoje SKB ISIC, nisem spraševal, da si ne bi premislili :P   

0     0

anka

Gost

Zdravo, naslednji teden grem v Benetke.Ima kdo kodo za popust rpi goo optiju.

kako do nje? hvala.

0     0

Jb

Gost

Trenutno, razen 5€ popusta ob rezervaciji prek spodnje povezave, ni drugih kod.

https://www.goopti.com/sl/referral/RF3JMV3X7D

Lp, jb

0     0

Žiga

Gost

5 € popusta na prvi GoOpti prevoz: https://www.goopti.com/sl/referral/RFALS9P1UK

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40