Kam te nesejo krila?

Delo v zda

Dodan: 22.12.11 @13:21:58

David

Gost

Že ima kdo zagotovljeno delo v ZDA to poletje mislim na independent opcijo. Če ve še kdo za kako delo zame bi se z veseljem pridružil. Ful mi je želja it delat v ZDA nebi pa šel sam, hotel bi it z nekom iz Slovenije. Če bi se kdo rad pridružil ali ve za kako delo mi lahk piše na email, tnx

davidribica@gmail.com

0     0

cca

Gost

jaz sem se prijavila prejsnji teden pa iskala preko te njihove baze in sem ravno vceraj dobila sluzbo v yellowstonu. se ze veselim. je se kdo tam?

0     0

fsdc

Gost

a veste, da je omejeno število mest in bi ta naj bila zapolnjena? da kdor je se prijavil v decembru je imel kakšno izbiro..ostalo si pač vzel... tukaj človek dobi občutek, da ljudje pričakujejo da bodo službe, dobra plača, zastonj bivanje in prehraa, kje blizu večjih mest padla z neba.. pač preberte si http://sta-lj.com/delo-v-tujini/poletno-delo-zda  + koliko te plačajo na urooo. nekatere zvezne države in nekatere dejavnosti(turizem) nimajo minimalne urne postavke..(beri da ti ni zagarantiranih 7.25$/h)..kot drugo se razlikuje število ur teden od 20-40... čeprav bi naj se plačale nadure za faktor 1.5...se spet razlikuje od delodajalca do zvezne države.

v yellowstonu si dobla v xanterri resorts?

0     0

Zvezdica

Registriran uporabnik

jaz sem na opciji independent in sem prijavljena že od decembra pa še kar nimam dela. Pri meni se v footprintskih že več kot en mesec niso pojavila nova dela. Iščem vsepovsod pa nikjer ne dobim. Ima kdo kak predlog ali isti problem?

0     0

anze

Gost

zvezdica, jaz sem imel isti problem zato sem zamenjal na placement opcijo in sedaj se mi vrjetno obeta delo v Vail CO.. lp

0     0

sinja

Gost

pa si posiljala profile ves cas od prijave? jaz sem se konec januarja prijavila pa ene 10 profilov poslala vse skupaj pa sem dobila potem kar kmalu ponudbo.

0     0

Zvezdica

Registriran uporabnik

ja pošiljala sem skoz od začetka. Mislim, da je problem v tem, da mam pozen začetek dela (20.6), vsi delodajalci pa gledajo na to da si čimdlje dosegljiv.

0     0

SD

Registriran uporabnik

Zvezdica, še iščeš delo?..pusti mail, imam en kontakt.

0     0

Zvezdica

Registriran uporabnik

ja še iščem. Waaa, prosim, če mi pošlješ na maja.ursic@gmail.com ......hvala!!!

0     0

David

Gost

A ve kdo za kako delo v ZDA čez poletje?

Prosim, da mi pošljete na mail davidribica@gmail.com

0     0

fsdsc

Gost

Je pa res, da nekateri preferirajo placement, ker te imajo pogodbeno zvezano da ne "spizdiš".Čeprav večina naredi to vezavo z obljubo, ala boš plačan 1$ več na uro ali bonus konec sezone, če izpolniš pogodbo...

če kdo še išče:

http://www.coolworks.com/

http://www.j1jobs.com/

Ali pa poiščite spletne strani kakšnih firm, resortov, lodge-v in jim pošlješ prijavo...kvečjemu ti rečejo ne.

0     0

Klarči

Gost

Živjo vsem,

tudi jaz sem se prijavila na poletno delo v ZDA-placement. Pravijo, da je nepozabno!! Upam, da bo res tako... čeprav sem malce negotova, saj nimam pojma v kaj se spuščam...

Klara

0     0

David

Gost

Klara, a si že dobila delo? Stanovanje maš poskrbljeno?

David

0     0

Klarči

Gost

Oj David,

ne, zdaj šele plačam 1. obrok, zato mi ni čisto jasno kako to poteka. Ali ti stanovanje STA zrhita oz. si pri delodajalcu ali kako? Tako da sem še v nizkem štartu...

Hvala za kakršnikoli info glede tega. Verjetno pač moram počakat, da vem kje bom delala, ker na osnovi tega se išče potem flat.

Klara

0     0

David

Gost

Odvisno od delodajalca, on ti ponudi sobo ali pa si moraš sama iskati.

0     0

Nik

Gost

Kakšne pa so zdaj pravzaprav še možnosti za delo, če se zdaj prijavim?

Ali je placement možnost sploh še na voljo?

0     0

Zvezdica

Registriran uporabnik

Hejla! Jaz sem končno po treh mescih dobila delo v North Wildwoodu, NJ ............Če je kdo zainteresiran za skupinsko potovanje po 30.9 mi naj piše: maja.ursic@gmail.com. Dobili bi se mogoče v NYC, pa bi šli proti Floridi, Arizoni, Californiji,.......

0     0

bloke

Gost

Hej!

A je kdo na opciji independent še brez dela pa namerava it v New York ali Boston in si tam poiskat delo? Sem se prijavil prepozno, pa ful obveznosti sem imel vmes in mi ni uspelo res aktivno iskati službe.

Moja angleščina je sicer res dobra - ampak nekih certifikatov o kakršni koli praktični usposobljenosti nimam, ker v SLO pač to ni praksa... 

Kakšno je vaše mnenje/izkušnje o tem? Ali naj raje odpovem in grem naslednje leto? V ZDA je brezposelnost precej visoka in v velemestih, kjer bi poskušal najt delo, je gotovo precej kandidatov...

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 4 od 4

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20