Kam te nesejo krila?

Z nahrbtnikom po Evropi

Dodan: 27.01.12 @22:13:54

Iščem sopotnika/co

Gost

Zanima koga? V mislih sem imela nekje od aprila naprej.

Stara sem 21.

0     0

Teja

Gost

Oj!

Mene Glede odhoda si že fiksna al bi ti ustrezalo tudi kasnej? Lahko pustiš mail? Aja stara sem pa 20

Lp,

Teja

0     0

wisher

Registriran uporabnik

Živjo

Mam isti namen samo da konec maja, grem pa za kaksen mesec

Drugače sm pa star 21

0     0

neja

Gost

Mene tudi zanima. Kdaj pa si nameravala it? Vlak varianta?

0     0

neja.

Gost

ups se opravičujem od aprila naprej men bi blo tut od maja naprej kul..stara sem pa 20

0     0

nejc

Gost

Zanimiva tema, tut mene že dlje časa mika kaj podobnega.. Sam bi šel lahko najprej v drugi polovici maja(konec izpitov ).. V katere države pribljižno pa nameravate it?

0     0

neja.

Gost

Jst nimam kkšnih posebnih želja, sm oprta za vse ideje

0     0

Teja

Gost

Oj!

Če že mam možnost izbire bi rajš šla na zahod, drgač se mi pa ni panike prilagodit Bi bil kdo v konec maja oz. v začetku junija za kak tak trip?

0     0

kleme n

Gost

Predlog, poceni bi se dalo predelati Italijo z vlakom, ko imajo akcijo za 9€, malo si poglejte kakšen post višje, nekaj dni nazaj je bil objavljen.

0     0

Nejc

Gost

Je še kdo zainteresiran za en trip nekje po zahodni Evropi??  Sam bi šel najraje v začetku julija ali pa potem v avgustu.

Sem študent, 22

lp  

0     0

ck

Gost

Mene mika ta varianta Za kolk časa pa maš namen it?

Aja sm pa študentka, 21.

0     0

Evita

Gost

Meni je tut všeč ta varianta. Zanima pa me, kako je glede prevoza? Sem pa študentka, stara 20 let.

0     0

neja.

Gost

Jst sm tut še vedno za, fajn bi blo, če bi se med sabo prek maila kontaktiral, da se vsaj mal bolj kontaktiramo in vemo, kaj komu najbolj ustreza, k drgač se nikamor to ne premakne.

neyaa_xD@hotmail.com

0     0

Pecikl

Gost

z narbtnikom pa brez dnara al kak grete vi to?

0     0

vb

Gost

a se ti zdi, da se prou brez dnarja kam pride dons?

0     0

tk

Gost

Ne gre se za brez denarja ampak low budget varjanta se pravi brez hotelov pa to... valda da boš rabu dnar če ne druzga za takse pa hrano.

0     0

omega

Registriran uporabnik

Tudi jaz bi sla v zahodno evropo letos in isčem sopotnike. Za termin mi je vseeno.

moj mejl: masa.juhant@gmail.com

0     0

Grega

Gost

Jaz bi šel v prvi polovici avgusta na potep po Nizozemski. Glavne destinacije Rotterdam, Eindhoven in seveda Amsterdam za vsaj 2-3 dni.

Če je kdo za, sploh če lahko nudi prevoz: gregeco@gmail.com

lp

0     0

Vandrovc

Registriran uporabnik

Sam se odpravljam do Gibraltarja proti koncu julija za cca 14 dni, potujem z motorjem in z velikim veseljem vzamem spotonico zraven.

če je kakšna za tovrstno avanturo naj piše!

moj mail pa je ; mitjaban@yahoo.com

lp

0     0

lenivec

Gost

Jaz bi sel do holandije na tak način low budget...Končna destinacija amsterdam in nazaj...Tam bi ostal par dni po kakih kempih in te đabe varjante...Par jih pokadis in uzivas v bivanju...Pura vida

0     0

lenivec

Gost

v holandijo zato ker ni tako hudo vroče...ker španija s rukzakom ko je tam 40 stopinj in sonce najbolj zge ni za zdrzat...

0     0

ericsson

Gost

Jest grem po Skandinaviji v Avgustu. Vlak in kavči

0     0

Deccy

Gost

Jst bi sla po Zahodni Evropi,ampak v septembru.. tista 21-dnevna varianta z vlakom je zanimiva..drgac pa starost 21..vi avgustovski pa verjetno nebi sli septembra?

0     0

Mitja

Gost

Pozdravljeni,

tudi jaz bi rad v drugi polovici avgusta ali v septembru odšel backpack varianto po Evropi (interrail). Star sem 21 let. Če ima kdo podobne želje naj mi piše: miicoo19@gmail.com

0     0

wisher

Registriran uporabnik

Jst grem v petek za 30 dni na pot z Interrailom, če bo kdo na poti naj pove, da se dobimo na kakem  :P

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 1 od 1

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20
M: 041 721 511

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40
M: +385 99 488 63 40
F: +385 1 488 63 45

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

Delovni čas:
Od ponedeljka do petka: 8:00-17:00

Najdeš nas v Ljubljani, Novi Gorici in v Zagrebu.

Informacije za plačilo