Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Ryan air & EasyJet - dojenčki

Dodan: 05.09.12 @09:55:55

KrEn

Gost

Zanimajo me izkušnje iz prve roka za prevoz otrok, ki so mlajši od dveh let.

Ali se postopek kaj drugačen v primerjavi z klasično prijavo odraslih. Nekaj sem bral o sedežih, ki so rezerviranih sedežih Kako je z prevozom vozička?

Na uradni strani piše, da naj bi prevoz vozička prezplačen, ali je o mogoče? Kje ga pa odaš?

0     0

tink

Registriran uporabnik

Raziskovalec

http://easyjet.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5552/session/L3RpbWUvMTM0Njg1NjM0NS9zaWQvVUttREN1NWw%3D

Nimam izkušenj iz prve roke, ampak na letalih je do zdaj zgledalo, da je voziček del ne-checkirane prtljage, ki ga direkt pred vkrcanjem dajo v trebuh letala. Torej kakor pravi zgornji link, to neseš s sabo na letalo, vendar ne v kabino. Vrnejo ti ga takoj, ko stopiš z letala na tla. Mislim, da sem tudi na Ryanair poletih videla enako prakso. 

0     0

MarkoP

Gost

http://www.e-fotopotep.si/dojencki-in-otroci-na-letalu,234.html

0     0

KrEn

Gost

Hvala za vse koristne informacije. Priznam, da sem kar presenečen, da so letalski prevozniki na tem področju tako prilagodljivi.

0     0

Uroš

Gost

Osebno menim, da se otrok uči od rojstva dalje in spoštujem vse, ki potujejo z malčki, saj je to za otroka neprecenljiva izkušnja.

Če ima kdo težave z jokom otrok, naj gre v business class ali pa s privat jet-om, economy je pač za vse potnike. 

Prepotoval sem cel svet, a sem slišal jok dojenčka le na enem lokalnem letu na Borneu.

Z Ryanairom ne vem kako je, običajno se "marela" voziček vedno odda tik pred vstopom na letalu.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40