Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

avstralija turistična viza

Dodan: 06.05.13 @10:35:49

just_me

Registriran uporabnik

Turist

Hej!

V Avstralijo nameravam odpotovati za 7 mesecev, s turistično vizo za 3 mesece, saj bi potem po treh mesecih dvakrat zapustila državo. Zanima me če ima kdo izkušnje s tem in mi lahko pove, ali je dovolj da samo odletiš iz države in si npr. v Novi zelandiji samo na letališču in greš pol še isti dan nazaj v Avstralijo ali je omejeno kolk dni moraš bit izven Avstralije da dobiš novo vizo za 3 mesece? Upam, da kdo ve kaj več o tem lp

0     0

aljo

Registriran uporabnik

Raziskovalec

ni nobenega problema... greš na jetstar stran in si poiščeš cenovno in časovno najugodnejši termin in gas...

lahko pa greš na kakšen pacifiški otoček ali dva za mesec dni

0     0

just_me

Registriran uporabnik

Turist

hvala torej je dovolj če grem tut samo za 3 dni iz avstralije? mogoče veš še to, če si novo vizo za 3 mesece potem uredim v teh treh dneh ko sem izven avstralije ali si lahko novo vizo uredim ko sem še v avstraliji v prvih treh mesecih?

0     0

aljo

Registriran uporabnik

Raziskovalec

http://www.immi.gov.au/visas/visitor/651/

0     0

aljo

Registriran uporabnik

Raziskovalec

oz. na kratko: viza velja 12 mesecev, v državi si lahko max 3 zapored. Vstopov in izstopov je neomejeno.

dovolj je da si na terminalu na NZ par minut (pač toliko kolikor traja birokracija z NZ turistično vizo)

0     0

just_me

Registriran uporabnik

Turist

hvala to vizo lahko pridobim elektroknsko ane? morda kdo ve če je res treba poslati še kakšna potrdila (bančni izpiski, slikanje pluč??) pa če kdo ve kolk hitro se dobi turistična viza za 12 mescev? upam da mi lahko kdo pomaga

0     0

aljo

Registriran uporabnik

Raziskovalec

za to obično do 3 mesece ne rabiš nič pošiljat.

odgovor na mail dobiš ponavadi v roku 24h

0     0

nana

Gost

Pozdravljeni, 

Uredila sem turistično vizo, subclass 651. Sedaj pa mi ni ravno jasno, ali so potebna dokazila o odsotnosti tuberkoloze in nekaznovanosti. To je namreč navedeno med štirimi pogoji za vstop v državo, nisem pa dobila nobenega poziva k dostavitvi teh dokumentov. V Avstraliji bom ostala dva meseca, ponovnih vstopov ne bom imela, vsaj v nadaljnjem letu, dokler je veljavna viza, ne. 

Ima kdo kako izkušnjo? 

LP 

0     0

Boris Kukanja

Gost

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40