Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

FILIPINI

Dodan: 14.06.16 @09:58:34

Sanja

Gost

to se večina ljudi sprasuje tukaj, kje je abc sploh bil, upam, da bo napisal odgovor, ki ga vsi nestrpno pričakujemo tukaj

0     0

Ales

Gost

Ja res je, cakamo da se zdej oglasi abc in napise kje je bil, zgleda da se je zdaj zgubil nekje v vesolju

0     0

robert

Gost

a je kdo sploh poskusil preverit cene lataskih kart na google.com/flights, neverjetna povezava, jaz sem uporabil, in bom v bodoce, zo prihode domov v Slovenijo. What a deal.

0     0

Lila

Gost

Larosa,kje sta vidva nasla skuter za 7€/dan? Midva pod 600pesov ne najdeva,saj si govorila za Alona beach? 

Hvalaaa

0     0

Primus

Gost

Mi smo na Aloni dobili skuterje za 400PP/dan pri lastnikh resorta.

0     0

Larosa

Gost

Živjo.

Najela sva ga v guest housu kjer sva spala in potem tudi pustila prtljago.. Na Aloni, ne čist pr plaži ampak greš mal višje - če se prav spomnim je Bamboo house..Pa mal probejta znižvat cene

Je pa res, da je zdej že bl sezona kot novembra..so verjetno cene višje a kako?

0     0

zasauka

Registriran uporabnik

Zapečkar

Zivjo, kmalu se odpravljam na filipine in me namreč zanimajo bolj odmakjeni kraji oz. z manj gneče turizma če je men kdo izkušnje da se je bolj odmaknil, in pa tudi kakšen treking s ful lepo naravo.

0     0

Markxxx

Gost

Jaz grem v zacetku marca na Filipine, letim z Turkish Airlines, pa ti, mas ze plan narejen, javi se na email marclju@hotmail.com, če te kaj zanima

0     0

lila

Gost

Midva sva se pred enim tednom vrnila iz Filipinov in ti definitivno priporočam PORT BARTON na Palawanu...midva sva se zaljubila v to vasico =) Malo turistov, čista voda, poceni,...vsee top res. Pot do tja je "nora" z luknjami v "cesti" ampak se res SPLAČA =)

0     0

Larosa

Gost

Lila, nam zaupaš še kakšne dogodivščine?  

0     0

lila

Gost

Heej,

ja nama se je res ogroooomno dogajalo =) od tega, da sva spoznala domačina s katerim sva še danes v stiku, tri dni naju je vodil okoli, z nama je jedel, ni hotel nič plačila. pripovedoval je take zgodber da sva še danes šokirana ...rentala sva skuter in si res do potaknosti ogledala vse. Ogledala sva si cca 15 otočkov, plavali smo s sardinam, želvam, ribicam,...jedla sva krokodila...spoznala ameriški, angleški in filipinski par s kateerimi smo cel dan pohajaliokoli in šli zvečer še žurat...rentala avto in si ogledala skoraj cel Palawan,...toook se je dogajalo da sploh ne vem kaj nej napišem hehe...vprašajte

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40