Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

FILIPINI

Dodan: 14.06.16 @09:58:34

mamili

Gost

Zanima me ali je kdo od vas potoval po Filipinih v poletnih mesecih (julij,avgust)? 

0     0

Andreja-Ivan Hočevar

Registriran uporabnik

Zapečkar

Hi!

Tudi nas vleče na Filipine konec Julija oz. začetek avgusta. Vsak info bi tudi mi z veseljem sprejeli.

LP

0     0

mamili

Registriran uporabnik

Zapečkar

Tudi nam. Sicer sem malo gledala kako je potovala družina  na kamzmulcem. Me pa zanima,kako izgledajo 3-dnevni treking na riževa polja in ali sta otroka 8 in 10 dovolj stara za to?

0     0

magi

Gost

mene pa zanima kakšen znesek ste kaj zapravili na tajskem? midva imava kar nizek budget, ki ga lahko zapraviva - cca 1500e. domnevam, da bi bilo to premalo (?)

0     0

magi

Gost

oh pardon, šele sedaj sem videla, da sem zgrešila temo (filipini in ne tajska)...

0     0

pikapoka

Registriran uporabnik

Zapečkar

Ja, tudi mi želimo na Filipine v juliju, samo kaj, ko so karte tako drage. Že tri tedne so okoli 700€. Smo pisali na fb slovencu na Filipinih, pa pravi, da naj ne norimo, da je normalno karta 300-400€, v poletnih mesecih nekoliko več. Ampak ne vem več, kje naj iščem.. Ste ostali karte že kupili?

LP

0     0

pikapoka

Registriran uporabnik

Zapečkar

NA Tajskem smo mi bili lani, zapravili smo okoli 1800€ za 24 dni (530€karta), vendar smo živeli na veliki nogi. Izkoristili smo štiri notranje lete, ki so bili od 60-120€, torej so samo leti nanesli dodatnih 300€. Ker smo imeli prvi dan stenice, smo  izbirali boljše hotele/hostle. Če ješ večinoma na ulici, kjer je čisto poceni in nabolj dobro, lahko veliko privarčuješ. Realno prides v 3 tednih skozi s 1200€,pa ne rabis preveč varčevat

0     0

Rako

Gost

Pozdrav, jaz potujem na Filipine zadnji teden v mesecu juliju, karto sem kupil že mesec dni nazaj. Cena, ja hm? Povratna karta iz ZG me je stala dobrih 700€, letim z družbo Emirates, če je to preveč, ne vem? Jaz sem se zazihral, ker so bile karte še dražje.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40