Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

FILIPINI

Dodan: 14.06.16 @09:58:34

mamili

Gost

Zanima me ali je kdo od vas potoval po Filipinih v poletnih mesecih (julij,avgust)? 

0     0

Andreja-Ivan Hočevar

Registriran uporabnik

Zapečkar

Hi!

Tudi nas vleče na Filipine konec Julija oz. začetek avgusta. Vsak info bi tudi mi z veseljem sprejeli.

LP

0     0

mamili

Registriran uporabnik

Zapečkar

Tudi nam. Sicer sem malo gledala kako je potovala družina  na kamzmulcem. Me pa zanima,kako izgledajo 3-dnevni treking na riževa polja in ali sta otroka 8 in 10 dovolj stara za to?

0     0

magi

Gost

mene pa zanima kakšen znesek ste kaj zapravili na tajskem? midva imava kar nizek budget, ki ga lahko zapraviva - cca 1500e. domnevam, da bi bilo to premalo (?)

0     0

magi

Gost

oh pardon, šele sedaj sem videla, da sem zgrešila temo (filipini in ne tajska)...

0     0

pikapoka

Registriran uporabnik

Zapečkar

Ja, tudi mi želimo na Filipine v juliju, samo kaj, ko so karte tako drage. Že tri tedne so okoli 700€. Smo pisali na fb slovencu na Filipinih, pa pravi, da naj ne norimo, da je normalno karta 300-400€, v poletnih mesecih nekoliko več. Ampak ne vem več, kje naj iščem.. Ste ostali karte že kupili?

LP

0     0

pikapoka

Registriran uporabnik

Zapečkar

NA Tajskem smo mi bili lani, zapravili smo okoli 1800€ za 24 dni (530€karta), vendar smo živeli na veliki nogi. Izkoristili smo štiri notranje lete, ki so bili od 60-120€, torej so samo leti nanesli dodatnih 300€. Ker smo imeli prvi dan stenice, smo  izbirali boljše hotele/hostle. Če ješ večinoma na ulici, kjer je čisto poceni in nabolj dobro, lahko veliko privarčuješ. Realno prides v 3 tednih skozi s 1200€,pa ne rabis preveč varčevat

0     0

Rako

Gost

Pozdrav, jaz potujem na Filipine zadnji teden v mesecu juliju, karto sem kupil že mesec dni nazaj. Cena, ja hm? Povratna karta iz ZG me je stala dobrih 700€, letim z družbo Emirates, če je to preveč, ne vem? Jaz sem se zazihral, ker so bile karte še dražje.

0     0

ibrznik

Registriran uporabnik

Lep pozdrav..

Tudi sam imam v planu obisk filipinov (cebu), v zaćetku avgusta, sicer samo za 10 do 14 dni, pač neke vrste obisk znancev.. Me pa zanima, ali si je pametno urediti vizo, ker lahko bivaš tam do 30dni brez vize, so kakšne komplikacije na carini?

Let planiram iz zagreba, preko dubaja(ali je za prestop potreban tranzitna viza oziroma kašna druga) ?

0     0

hk2927

Gost

Zdravo,

mi smo bili lani avgusta na Filipinih - otok Palawan in je bilo enkratno.

Svetujem le gotovino s seboj, ker je malo bankomatov.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40