Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

andamanski otoki

Dodan: 21.07.16 @14:21:29

rok

Gost

se je ze kdo potepal po teh otokih?

0     0

F

Gost

Da. Bil na otoku Havelock in Neil.

0     0

rok

Gost

Lahko kaj vec poves?kako je s prevozi nocitvami kaj je dobro vedeti in videti?kaksen plan si imel?jst imam na razpolago mesec dni,je to prevec za ta otok?..iz kje si pa letel?

0     0

F

Gost

Jaz sem sicer bil na teh otokih 17 dni. V dveh mesecih sem bil po Indiji, Andamanih in Srilanki. Na Andamanske sem letel iz Delhia v Port Blair z 30 minturnim postankom v Kolkati. Iz Andamanskih pa preko Chennai za Colombo. Otoki so super. Bele plaze turkizna voda. Za prevoz po otokih sem si rental kolo, imaš pa tudi skuterje, rikse ali bus. Vse je poceni. Prenocisca so kar draga. Malo poglej po netu. Od aktivnosti pa imas snorklanje ter potapljanje.

0     0

rok

Gost

imas tud kaksne poceni hostle?je velik turistov?potem lahko karto kupis v delhiju ali jo mors ze prej kupiti?in kaj si ti pocel 17 dni? glede na to da je zelo malo aktivnosti?koliko casa pa traja let iz indije na otok?oprost za naval vprasanj..

0     0

rok

Gost

a je mozno iz bangkoka da bi letel do andamanskih otokov?s katero letalsko druzbo ker airasia tja ne leti?koksi dal ti za karto iz delhija?

0     0

F

Gost

Ja v 17 dneh sem malo raziskoval otoka drugace pa se potapljam. Kaksen dan pa sem tudi polezaval na cudovitih plazah. Hostlov mislim, da ni. Imas pa huts-e, ki se dobijo za kar dobro ceno. Turistov mislim, da je vedno vec in tudi cene pocasi gredo navzgor. Na Andamane mislim, da lahko letis le preko Indije. Karte je najbolje kupiti mesec al dva prej. Lahko pa da dobis kaksno "last minute". Ce bos v BKK lahko na Andamane letis z Airasia za Chennai in potem od tam z Spicejet za Port Blair. To bi te prislo priblizno 200 evriki.

0     0

rok

Gost

F, hvala za info

0     0

rok

Gost

pa je ta letalska druzba ok?a potem lahko koco najdes na licu mesta ker sm gledu po netu pa tega ni..sam hoteli

0     0

F

Gost

Ja meni je bla ta letalska druzba cisto Ok. Je pa res, da sem z njimi letel le 3x. Let iz Delhia mislim da traja 4-5 ur. Glede huts-ov pa poglej pri Barefood diving center, tam sem jih videl kar nekaj. Jaz sem bil v Emerald gecko resort. Bilo je super!

0     0

Natasa

Gost

Caw, bila lansko leto v Indiji. In bila 15 dni na otoku.Top dozivetej in imas kaj poceti...

0     0

rok

Gost

mi lahko se ti poves kaj vec o tvoji izkusnji na otokih?

0     0

me

Gost

Zdravo,

za otoke prav tako rabim vizo za Indijo?

Hvala,

lp

0     0

F

Gost

Seveda saj spadajo pod Indijo.

0     0

Ava

Gost

Pozdravljeni! Tudi jaz bi prosila za kaksno svezo info kako je na teh otokoh...cene prenocisc, hrane, kaksni so judje, kako je glede teh potepuskih psov k sm cula da jih je ful.... in se eno cudno vprasanje, zanima me ce je tam ful indijsko (ful gizva, umazanija itd.) ... hvala  

0     0

uiui

Gost

A ni blo pred časom prepovedano obiskat te otoke?

0     0

d

Gost

bil na beach nr 7 havelock,superca, pa tudi par dni v port blairu ki ima neke otoke okrog za day tripe, spic ejet je super letalska, jaz bi cimprej karte kupil,iz port blaira pa gres z ladjo narej kamor pac zelis, to je indija,prav tako otoki in ni to Hvar...,bil pred 10 leti ko je bilo se vse zelo na zacetku razvoja,ampak plaze pa so pomoje se zdaj enako lepe

0     0

Realman

Gost

Sem bil letos pozimi drugič. ZAdeva se je precej spremenila, saj v tem času ko sem bil jaz, je bilo ogromno indijskih turistov, res ogromno. Vsepovsod oglašujejo krokodile, da se je nevarno kopat. Samo se vseeno da. Havelock in Neil, nisem šel, ker sem bil prejšnjič. Glede na pogovor z ostalimi, sem vesel, da sem bil rped leti, ker sedaj sta ta 2 otoka tako turistična, da je brezveze. Karte lahko kupiš samo od privat prevoznikov, ker državne ladje so rezervirane za indijce. Privat, je pa lahko cena tudi do 10x. To govorim, samo za ta dva otoka. Jaz sem šel sedaj na Little andamane, to res priporočam tistim, ki imajo radi ne preveč turistične kraje. Na tem otoku, je vse res prvinsko. Bil sem tudi čsito na severu, Diglipur. Nič posebnega, pač se splača pogledat, in peljat z busom po tej cesti, kjer je vmes zaščiteno zaradi živečih plemen. Long island, bi še priporočal.Otoček nekje na sredini andamanov. In pa seveda enodveni izleti okoli Port blaira, je kar nekaj zanimivih stvari.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40