Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Malaysia airlines

Dodan: 06.10.17 @09:28:33

Rok

Gost

Je ze kdo letel na relaciji zagreb-london(british airways) in naprej z malaysia airlines do singapurja preko kuala lumpurja? Vse karte kupljene skupaj v paketu! 

0     0

G

Gost

Ker vem, da je šla kolegica isto pot, pa sem jo povprašal. Pravi, da je bila zelo zadovoljna (hrana, filmi, letalo...).

0     0

anci

Registriran uporabnik

Turist

ja, js. sicer ful dolga pot, ampak je blo vse kul. 

0     0

rok

Gost

Ko si prišla v London si vzela prtljago ane? Glede na to da do Londona greva z british, dalje pa z malaysia! Imava pa 19h postanek in si misliva rezervirat hotel ker ne mislim cel dan in celo noč bit na letališču. Kako je s hrano na malaysia in ostalimi storitvami, si bla zadovoljna?

0     0

anci

Registriran uporabnik

Turist

Nisem rabla nikjer prtlage dvigovat, je bla iz Zagreba direkt v Singapur čeikrana. Pa sem isto letela, najprej z British do Londona in potem dalje z Malaysia. Se pa še pozanimi za vsak slučaj. Če maš do konca čekirano prtljago, si pa še v ročno spakiri tiste nujne stvari za london. Js sem mela drugač "samo" 7 ur čakanja v Londonu.

Drugače pa za Malaysia Airlines nimam pripomb, prijazno osebje, velika izbira filmov, nanizank ipd., hrana pa tud vredu, ampak js glede hrane nisem zbirčna No če grem mal v detajle... Pri letu nazaj v Evropo je blo enkrat na izbiro riž in pa še neki (ne spomnem se točno kaj, menda piščanc ), in sem hotla tisto tadrugo, ker sem mela po celem potovanju že polno rit riža, ampak je "tistga" že kar hitr zmankal in blo lih izbire

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40