Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Tajska marec

Dodan: 24.11.17 @10:23:15

Tajska.karte

Gost

Zanima me preko katere strani kupite ugodno in ziher let.karto? Prosim za info kaj nesmem zamuditi...Phuket Marec 2018

0     0

Zz

Gost

Ziher jo lahko kupiš načeloma povsod, če pa nisi vešč/a kupovanja kart, se pa obrni na kakšno agencijo -STA, Sonček... Če boš kupoval/a sam/a, pa vsekakor na uradni strani prevoznika  npr Qatar airways, Turkish Airlines, Emirates,... 

Še dva nasveta : ne išči karte direktno do Phuketa, ker bo prišla karta vsaj 200,300 evrov dražja kot do Bangkoka, glavnega mesta Tajske. Notranji leti po Tajski ( npr Airasia) so res poceni. Če greš na Phuket turistično,ti ga vsekakor odsvetujem...samo žurke, hoteli, švoh plaže, hotelski kompleksi,kupi turistov, prostitucija... skratka polomija.

0     0

Ficko

Registriran uporabnik

Zapečkar

Pozdravljeni popotniki po Tajski, 

Pred kratkim sem potoval po tej cudoviti dezeli in ko sm zelel poslati razglednice domov svojim prijateljem sem naletel na isti problem kot povsod, najprej isces razglednice, potem znamke in na koncu se nabiralnik.

Sm pa potem opazu reklamo za Thailand Postcard (www.thailandpostcard.com) kjer si lahko preneses aplikacijo, ki ti omogoca da sam izberes sliko s Tajske, napises sporocilo in naslovnika ter placas. Podjetje, ki ma to aplikacijo ti potem sprinta razglednico, doda znamko in poslje namesto tebe.

Moji so ze dobil kartice s Tajske in morem recit, da je kakovost printa res odlicna. Ce boste kdaj na Tajskem potem res priporocam tale app.

Andrej

0     0

Zlatko

Gost

Pri tujih straneh so sigurno cenejše karte kot pri nas . Imaš italjanske in tudi nemške so dokaj sigurne .

0     0

Rade

Registriran uporabnik

Popotnik

Mi letimo junija,kupil pri Emiratesu za 517 eurov po osebi,let iz Zagreba preko Dubaia v Bangkok.Notranje lete po Tajski si kupi posebi.

0     0

Poceni

Gost

To je za Tajsko zelo drago! Dobi se jih tudi za 400 za Bangkok. Iz Ljubljane so večinoma med 400 in 500. Ampak za družbo Emirates je to razumna cena.

0     0

Rade

Gost

No ravno zato sem izbral Emirates.

0     0

Nix

Gost

Bila na Tajskem oktobra 2017. Letele smo iz Zagreba z Qatarjem-395€ povratna do Bangkoka. Rezervirale pa preko flugladen.de.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40