Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

dopust v februarju??

Dodan: 15.01.18 @15:58:56

solatka

Gost

Pozdrav vsem!

S partnerjem sva komaj nekako dobila dopust ob istem času, in sicer jaz dobim samo 6 delovnih dni dopusta med 12.2. in 22.2. Kar je sedaj problem , je to, da točno ta termin ni nekih zanimivih in ugodnih počitnic.. spremljam eno slovensko stran z izredno ugodnimi letalskimi kartami na  vse konce sveta, včasih celo v kombinaciji s prenočiščem in je smešno poceni, tam do 500eur na osebo (seveda še tam nekaj zapraviš za hrano in oglede, a govorim sedaj o letalskih + prenočišču).

Midva sva planirala letos kako JV Tajsko, Srednjo Ameriko ali nekaj takega, kjer je toplo in ni deževne dobe takrat, vendar ne vem ali bi bilo 8 dni dovolj za kaj tako oddaljenega.. kak dan ali dva gre samo za pot tja in nazaj torej bi bila tam slabih 5 ali 6 dni.. 

Kakšen predlog kam na toplo, da se je po možnosti za kopat pa da ne pride na osebo več kot 500eur letalska plus prenočišče? Dubaj je recimo sedaj idealno glede temperatur, vendar je tam kar precej drago in bi naju sigurno naneslo na 1000eur na osebo vse skupaj oz. 2000eur za oba. 

Zelo bi bila vesela kakšnih predlogov, ker sem komaj dobila dopust in da nama gre časovno skupaj skozi, zdaj pa nič pametnega v točno tem terminu.

LP

0     0

maja

Gost

Zdravo! A spremljata kaj spletno stran posvetu.si, letimzbrnika? Kar mi zdaj na misel pade je edino akcija Volotee, ki ima karte po 5-10 eur, npr. Trst/Benetke-Bari, Neapel...(http://www.posvetu.si/blog/akcije/nora-akcija-druzbe-volotea-leti-za-clane-njihovega-kluba-supervolotea-ze-za-samo-1e-v-eno-smer-npr-benetke-siciija-bari/)sicer ni ne vem kako vroče zdaj tam, ampak vseeno..kar se tiče drugih bolj oddaljenih destinacij ti priporočam enostavno, da spremljaš mal, vseeno pa ne čakaš predolgo. Do danes npr. akcija iz Zagreba do Azije..šrilanka, tajska..http://www.posvetu.si/blog/akcije/qatar-zagreb/ ..ne vem če bo čist v budgetu sicer, ampak če je karta npr. 450 eur in imata 5-6 nočitev in so tam cene nižje, potem bi morda nekje do 500e z letalsko in nočitvami šlo skozi..predlagam, kot sem napisala, da sta na preži in v akciji nekaj dni, kupita in začneta odštevat Srečno!

0     0

Kojot

Gost

mogoče glejta kaj kar je južno od nas in ne preveč vzhodno/zahodno zaradi časovnih pasov. Glede na to da bosta tam samo 5/6 dni, mogoče ni dobro da sta 2-3 dni pod jet lagom. Na pamet mi pride edino jug evrope, severna-vzhodna afrika, mogoče kakšen Zanzibar.. ?

Dubai bi bil super izbira.. mogoče poglejta če je kje v okolici dubaja kakšen cenejsi resort ali pa pač gresta v kakšno drugo mesto v UAE.

Alpa mogoče kanarski otoki, cabo verde..

0     0

gost

Gost

Za ta kratek čas glej samo jug evrope, jug Španije, Sicilija, Malta, v Izrael lahko letiš poceni z Benetk...Ali pa kakšno križarjenje po sredozemlju včasih se kaj dobi za 300€ ali celo manj. Mogoče kakšen Maroko.

0     0

gost

Gost

Egipt - Hurghada, all inclusive relativno poceni, malo toplejše kot recimo Kanarci oz. Maroko.

0     0

tinaL

Registriran uporabnik

Zapečkar

Poskusi morda s Kanarskimi...

lp

0     0

Rok

Gost

Malta je idealna! Nobenega turista nikjer, stvari že cvetijo, nekje 20 stopinj, poceni je pa super okusno hrano imajo  

Midva s Katarino sva noro uživala! Več pa na : http://www.lahkihnog-naokrog.si/search/label/Malta

0     0

Dubai

Gost

Kakšna Tajska in tako naprej haha?! 8 dni je bizarna cifra, budget pod 1000 evrov pa še bolj. Rabiš vsaj 14 dni za take kraje in posledično tudi večji kup denarja. En nasvet- s 500imi denarčki ne hodi dlje od Evrope in Egipta.

0     0

Zajčica

Gost

@solatka, če imaš 6 del. dni dopusta od 12.2. - 22.2. je to skupaj celih 13 dni. Sicer pa me bolj skrbi tvoj budget. 500 € za avio + prenočišča? Tajska? Mislim, da to no go. Ne nasedajte raznim Po svetu, Izlet na dlani ... ker prvo kot prvo, oni vključijo res slabe budget namestitve, velikokrat so cene brez davkov (npr. Maldivi ...), poleg tega imaš za taka potovanja kup posrednih stroškov. Npr. prevoz do letališča, morebitno parkiranje, zdravtveno zavarovanje, kakšna zdravila, repelenti ... Za ta budget ti tudi jaz svetujem dober all inclusive resort v Egiptu in to je to. 

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40