Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

booking.com

Dodan: 05.02.18 @15:47:36

aa

Gost

Zdravo,

zanima me ali je zanesljivo da ko preko bookinga vzames nek hotel/hostel ko plačaš kar pred interneta ni potem dodatnih stroškov ko si tam in da ti slučajno kje ne odpovejo in vzamejo denar? namreč če želiš plačati kar tam ko prispeš so cene višje. 

Hvala

0     0

Kojot

Gost

booking.com je najenostavejša in najbolj pregledna opciaj za rezevracijo nastanitev, ni pa nujno najcenejša opcija. Če se ti gre za vsak evro preveri cene še na strani od hotela/hostla, booking ima visoko provizijo in včasih je rezervirat direktno pri ponudbiku ceneje.

ko rezerviraš dobiš vse potrditve tako da te noben ne more opehariti, vsaj mene nikoli niso. preberi pa dobro kaj vključuje cena, ponavadi ne vključuje turistične takse, včasih tudi kakšnega davka ne.

0     0

s

Gost

vse laufa v nulo pri njih, pa še lastniki se zavedajo da morajo biti prijaznejsi ker, če ne objaviš mnenje na njihovi strani in lastniki se tega zavedajo...brez skrbi... pa v primerjavi s kakim airbnbjem lahko pri bookingu odpoveš en dan prej,kar je v primeru slabega vremena full kul in ves denar dobis nazaj...

0     0

gost

Gost

Kar se tiče plačevanja je vse OK, prebereš pogoje s strani ponudnika in tudi takoj preko bookinga zveš, ali je zadeva plačana vnaprej ali plačaš šele v nastanitvi. Niti slučajno pa ni res, da odpoveš kadar hočeš! Zato je treba prebrati drobni tisk o pogoju poslovanja ponudnika nastanitve, ko v tisti razpredelnici izbereš sobo je ponavadi v stolpcu s ceno majhen krogec z vprašajem, tisto klikneš in ti pove do kdaj je odpoved brezplačna, veliko hotelov sicer ima do dneva prihoda brezplačno odpoved, privat nastanitve pa ne, imajo odpoved tudi do enega meseca pred prihodom, drugače ti trgajo % od skupne cene, ceno prve nočitve, ali celo celo rezervacijo, zato je potrebno prebrati pogoje poslovanja za določeno rezervacijo, ker si lahko hitro ob lepo število €!!!

0     0

Saška

Gost

Ojla,

Booking je toop...jaz se v večini primerov odločim kar za booking. Do zdaj sem preko njih rezervirala že marsikaj ( od apartmajev.do hotelov) in zmeraj je vse štimalo..v večini primerov je itak tako da plačaš šele v nastanitvi...poleg tega se odpovednega roka držijo...če se odjaviš do tega datuma ki je naveden ti ne bodo nič zaračunali....

Je pa res..da preden bilo kaj rezerviram (to velja predvsem za hotele)..grem najprej na njihovo uradno stran.ker se je že zgodilo da je bila rezervacija preko uradne strani hotela cenejša kot pa preko bookinga

0     0

Nina

Gost

Vedno vse štimalo v nulo, sploh ne gledam drugam. Za razliko od predhodne izkušnje so bile cene na bookingu vedno nižje kot če bi direkt rezervirali. No, enkrat sem kontaktirala hotel in jim to omenila, pa so mi zbili ceno pod ceno bookinga. Se splača probat

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40