Kam te nesejo krila?

Skoči na zadnjo objavo...

Tranzit v Bangkoku

Dodan: 22.04.18 @08:54:44

teja777

Registriran uporabnik

Zapečkar

Živijo!

Trenutno delam na Tajskem in ko končam planiram še potovanje skozi Malezijo, Singapur in Kambodžo (ni nujno da v tem vrstem redu), ampak povratni let mi je v vsakem primeru iz Bangkoka... Izvedela sem, da je 'nujno' da je zadnji let (torej let iz ene od obiskanih držav v BKK) preko ene od internacionalnih letalskih družb, da pridem na pravilni terminal. Npr. Če bi letela z AirAsia, ki je nizkocenovnik, bi morala najprej zapustiti letališče, torej zopet dobiti vizo da pridem na pravilni terminal. Ima kdo izkušnje s tem, je to res tako?

In če je, katere letalske družbe predlagate da gledam? Pregledala sem že Singapur Airlines (kar drage karte) in Thai Airways, Cambodia Airlines kolikor vidim sploh nima dobrih povezav in najbolje do zdaj Malaysia Airlines (sem celo našla karto za 66€, kar se mi pa zdi kar poceni - ali?). So vse te torej offical (poznate še kakšno?) in naj ne bi imela problemov s tranzitom?

Hvala za vaše odgovore in se opravičujem za sto vprašanj, ki je nekaterim mogoče zdijo nepotrebna. Prvič potujem čez Azijo in bi se rada dobro informirala. Pozdrav!

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

ZAGREB
T: +385 1 488 63 40