Kam te nesejo krila?

Delo v Avstraliji za dlje časa (3-5 let)

Dodan: 21.11.06 @10:55:24

Tomi

Gost

Pozdravljen "kenguru",

hvala za tako hiter odgovor.

Vprasal bi vas ali imaste vi kaksnje izkusnje z delom v Avstraliji ?

Mi lahko kaj vec poveste glede samega dela?

Ureditev stanovanja ,  ...... Itd.

Imaste mogoce koga oziroma poznate koga,ki ze dela v Avstraliji,da bi se lahko z njim povezal ?

Najlepsa hvala na vasem odgovoru.

Lep pozdrav,

Tomi

0     0

Tomi

Gost

Pozdravljen "kenguru",

Imaste mogoce koga oziroma poznate koga,ki ze dela v Avstraliji,da bi se lahko z njim povezal ?

Lep pozdrav,

Tomi

0     0

Tomi

Gost

Pozdravljen "kenguru",

Lep pozdrav,

Tomi

0     0

kenguru

Gost

Zivim tukaj dol malo vec kot eno leto. Pusti mail, pa ti pisem.

0     0

Tomi

Gost

Pozdravljeni,

hvala za vas odgovor.

moj e-mail pa je tomo.gomzej@gmail.com

Hvala in lep pozdrav,

Tomi

0     0

Tomac

Registriran uporabnik

Pozdravljen kenguru. Iščem delo za dlje časa v Avstraliji. Rabil bi pomoč, lahko stopiva v kontakt?

Moj mail: cater.extreme@gmail.com ali 0038641 215 162

Hvala že vnaprej.

LP

Matjaž

0     0

Slovenec

Gost

Ne nasedajte na neke provokacije ljudje...najboljša je prava informacija iz prve roke. Obrnite se na ljudi, ki se s tem ukvarjajo in jim lahko mirne volje zaupate. Meni so uredili vse potrebno in ko sem prišel v Australijo me je na letališču čakala agentka Susan Watkin iz Agencije MARN za vse napotke in potrebne informacije ob prihodu in res mi je v nulo vse razložila in tudi pomagala pri vsem ostalem kaj me je zanimalo oz. sem potreboval. Mirno se obrnite na odlične ljudi v MigrationOffice.

Ne obračajte se za informacije na forume, ampak direkt na pisarno, ki se s tem ukvarja...PREVERJENO!

http://www.migrationoffice.eu/index.php

Lp Slovenec

0     0

Lori

Gost

Že spet ena samohvala iz MO. Halo, agentka osebno je prišla na letališče in te za rokico odpeljala do stanovanja?! Kdo pa verjame v te pravljice! Ravno ena resna agentka ima dovolj časa, da zbira prišleke po letališčih, dej no Štrucl, nehaj s takimi forami!

0     0

girl with a dragon t

Registriran uporabnik

slovenec;si ti šel dol preko te agencije?ker smo se mi tudi preko njih nekaj menil pa povsod vsi pišejo da študentska je ćist mim izguba časa in denarja in tral lal ala, sm že pomislila da si slovenski avstralci ne želijo nikogar več dol kar je njim tok dobr da tega nikomur več ne privoščijo

0     0

boboten

Gost

Ne boš šla v Avstralijo, ker si prebrala, da s študentsko vizo ni dobr it? Ma dej no, pejd pa probaj, a ne.

0     0

Za girl with...

Gost

Ti pa nimas dveh cistih, a ne. Slovenci ti odsvetujejo studentsko vizo, ker so ti fous? Dej zbudi se.

0     0
OPOZORILO: STA potovanja ne prevzema odgovornosti za komentarje obiskovalcev. Komentarji so odraz osebnega mnenja posameznikov. Pridržujemo si pravico do neobjave ali izbrisa tem.
Stran 5 od 5

All we do is travel

Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Preberite več o piškotih.

STA potovanja
Trg Ajdovščina 1, 1000 Ljubljana

080 47 42

info@stapotovanja.com

Vsak delavnik nas med 8. in 17. uro dobite na telefonskih številkah:

LJUBLJANA
T: 01/ 439 16 90
T: 01/ 439 16 91
M: 041 612 711
L: Ajdovščina 1, Ljubljana

NOVA GORICA
T: 05/ 721 58 20